Wyburzenia i rozbiórki we Wrocławiu

Firma Specbau wyburza od 16 lat. Rozbiórki i wyburzenia to główny filar działalności naszej firmy. Wyburzamy wszelkie budynki i budowle o różnych konstrukcjach, m.in.:  hale przemysłowe, magazyny, budynki mieszkalne, mosty, wiadukty, kominy i inne.

Wykonujemy rozbiórki elementów zbudowanych zarówno z betonu i żelbetu, cegły, kamienia, tudzież innych materiałów.

Zajmujemy się również rozbiórkami specjalistycznymi, np. budynków trudnodostępnych, przylegających do innych, nie zakłócając pracy obiektów czynnych.

Od początku swojej działalności specjalizujemy się w pracach wyburzeniowych oraz rozbiórkowych . Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie, dzięki któremu realizujemy z sukcesem zadania powierzone nam przez naszych Klientów.

Idąc z duchem czasu, stosując nowoczesne rozwiązania, wyburzenia i rozbiórki, które wykonujemy są robione w sposób szybki i co najważniejsze bezpieczny, z zachowaniem wszystkich niezbędnych
przepisów BHP i P. poż.

Jesteśmy w posiadaniu maszyn budowlanych odpowiednich do prac wyburzeniowych oraz rozbiórkowych, które stacjonują na własnej bazie transportowej. W naszym parku maszynowym znajdują się koparki kołowe oraz robot wyburzeniowy.

Wyburzenia i rozbiórki Wrocław

Comments are closed.